fbpx

Marrëveshje mazhorancë-LSI, Rudina Hajdari shpërthen para kamerave: A e dini ju se…

Hajdari.jpg

Fill pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore, Rudina Hajdari në deklaratë për media ka hedhur dyshime mbi një marrveshje të mundshme mes LSI dhe qeverisë. Ajo theksoi se kur vjen puna te sistemi, ata i shkelin syrin njëri-tjetrit. Ajo ndër të tjera, tha se Këshilli Politik është kthyer në një debat Rama-Basha.

Vijon…

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303