fbpx

Martohet moderatori shqiptar, tërbohen VIP-at

Screenshot_21-12.jpg

Moderatori i njohur i “Vizion Plus”, Klejvis Saliaj mbrëmjen e kaluar i ka dhënë fund beqarisë. 

Ai është kurorëzuar me martesë me partneren e tij Anjezën dhe së bashku me miq e kolegë kanë festuar deri në orët e para të mëngjesit.

Të ftuara në dasmën e tij ishin edhe Orinda Huda dhe Isida Mollaymeri, të cilat kanë ndarë me ndjekësit në Instagram pamje nga super festa me vipa.

Të ftuara në dasmën e tij ishin edhe Orinda Huda dhe Isida Mollaymeri, të cilat kanë ndarë me ndjekësit në Instagram pamje nga super festa me vipa.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *