fbpx

Masa të rrepta sigurie, skuadra e Feyenoord mbërrin në Tiranë, çfarë pritet të ndodhë pasditen e sotme

20220524_152617.jpg

Mësohet se skuadra holandeze e Feyenoord ka mbërritur dhe është akomoduar në hotel në Tiranë.

Skuadra e cila ka marrë një autobus me qira ndryshu nga kundërshtari i tyre, është shoqëruar nga masa të rrepta sigurie.

Pak më vonë, pritet të mbërrijë edhe ekipi i Romës, ndërsa pasdite do të kemi konferencat për shyp.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303