fbpx

Maya sapo e zbuloi fytyrën e djalit, qenka një yll i vërtetë

Këngëtarja e njohur Maja ishte e ftuar ditën e djeshme në emisionin e mbasdites ‘ Ftesë në pesë’ ku këngëtarja foli për herë të parë për jetë e saj si nënë dhe si e ka marrë të birin në koncert jashtë Shqipërisë.

E pyetur se kujt i ngjan më shumë Joan, Maya u shpreh se është kopja e saj.

Gjithashtu për herë të parë eksluzivisht këngëtarja zbuloi dhe potretin e plotë të të birit,  i cili shfaqej i mbështetur në krahët e mamit.

Tashmë Maya i ka siguruar Jonasit një kujdestare, e cila është në ndihmë dhe të artistes.