fbpx

Mbahuni goca! Maluma fotografohet me të dashurën e re (FOTO)

Susana Gómez është zyrtarisht e dashura e Malumës.

Gomez nuk është pjesë e botës së showbizit, kolumbiani është fotografuar në Los Angeles me të dashurën e tij, ku shihen se janë veshur matchy-matchy me bluzë me kapuçë ku shkruhet edhe “Hawai”, titulli i këngës së Malumas që bëri namin.

Këngëtari u sigurua që të vihej re se po takohej me të dashurën e re, duke e mbyllur përfundimisht kapitullin me Natalian dhe Neymar.

Për më tepër shikoni fotot e mëposhtme: