fbpx

“Mban famën me b*th”, Bebe Rexha ofendohet nga…

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha ditën e djeshme publikoi një video duke bërë “twerk” në bordin e një avioni privat dhe me anë të këtij postimi mori vëmendjen e publikut.

Shikojeni këtu: https://real-news.tv/bebe-rexha-twerk-ne-aeroplan-pilotet-humbin-toruanvideo/

Mes komenteve të shumta pas publikimit të videos Bebes i ka rënë në sy një koment në gjuhën shqipe dhe me të njëjtën gjuhë i është përgjigjur.

“Je sforcuat për të mbajt famën me b***”, kishte shkruajtur komentuesja.

“Shko laj gomarin”, i kishte kthyer këngëtarja, koment ky i cili shkaktoi shumë replika edhe për faktin që ajo ia ktheu në shqip.

/real-news.tv