13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Mbërrin telefoni i shumëpritur i Google, por pa surpriza

spot_img

Shefi i harduerit pranë Google Rick Osterloh prezantoi zyrtarisht ditën e sotme telefonin e shumëpritur.

Ndryshe nga raportet, flagshipi Android i Google ka një “notch” të konsiderueshëm dhe në një fare pike ka kuptim sepse me Android 9 Pie Google vetëm se zgjeroi funksionalitetin e këtij elementi.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat