fbpx

Mbi 2900 të infektuar me Covid-19 në Greqi

Screenshot_11-12.jpg

2 mijë e 972 persona janë regjistruar si të infektuar me COVID në 24 orët e fundit në Greqi. Ndërkohë janë shënuar dhe 3 viktima. Ndërkohë në spitale janë shtruar 161 pacientë të rinj.Varianti Delta në Greqi raportohet se po përhapet me shpejtësi gjë që është reflektuar edhe me rritjen e rasteve të reja të infektimeve.

 

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303