fbpx

Mbiemrin e Jonida Maliqit e paskemi ditur gabim!

jonida1.png

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi sapo na tregoi diçka për të cilën u habitëm të gjithë!

Ne ia paskemi thënë gjithmonë gabim mbiemrin Maliqi, nuk ka Maliqi por Maliqaj.

Këtë fakt na e tregoi vetë këngëtarja duke publikuar foton e saj të pashaportës ku dukshëm dhe qartazi lexohet mbiemri i saj Maliqaj.

Ndoshta kjo mund të ketë qenë vetë zgjedhja e Jonidës, pasi Jonida Maliqi tingëllon më thjeshtë dhe publiku kështu e njeh./real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *