27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Mbledhja e parë e KLGJ, ja vendimet

spot_img

Është zhvilluar sot mbledhja e parë e Këshillit të Lartë Gjyqësor, ku u morëm disa vendime kryesore.

Së pari, KLGJ vendosi që të bëhej një transferim të gjyqtarin Besmir Stroka nga qyteti i Shkodrës drejt Pukës.

Gjithashtu, Këshilli i Lartë Gjyqësor ka kërkuar informacion në lidhje me ish-inspektoratin e KLD mbi problematikat që hasen, si dhe situatën aktuale./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat