fbpx

Mbledhja në Selinë Blu, Kryesia do t’i propozojë Këshillit Kombëtar shkarkimin e Palokës

045D7151-4A17-4FC1-B126-D52852E236BE.jpeg

Të dielën në Mbledhjen e Këshillit Kombëtar, Kryesia e PD pritet që të propozojë shkarkimin e kreut Edi Paloka.

Mësohet se sot në Kryesi do të votohet vetëm shkarkimi i 11 kryetarëve të degëve që refuzuan të mblidhnin firma për Kuvendin e 18 dhjetorit.

Ndërsa, vendimi për Palokën dhe anëtarët e Kryesisë që morën pjesë në Kuvendin e 11 Dhejtorit do të merret nesër në mbledhjen e Këshillit Kombëtar.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303