13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Mbrëmja e së dielës, operacione antidrogë në të gjithë vendin

spot_img

Policia ka nisur operacione antidrogë në disa qytete të vendit mbrëmjen e së dielës.

Operacione të mëdha po zhvillohen në Durrës, Sarandë dhe Vlorë.

 

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat