13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Mbyll nënën dhe motrat brenda dhe i vë flakën shtëpisë

spot_img

Policia ka arrestuar një 45-vjeçar i cili i ka vënë zjarrin banesës së tij në lagjen “8 Shkurti”, në qytetin e Fierit, pasi kishte mbyllur brenda shtëpisë nënën me dy motrat e tij.

Fatmirësisht, policia dhe zjarrfikësit kanë arritur të parandalojnë një tragjedi, duke shpëtuar nënën 69-vjeçare dhe dy vajzat.

Mësohet se 45-vjeçari me inicialet A.D. vuan nga probleme mendore.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat