24.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Mbyllet pjesa e parë, Anglia i mëson futbollin Spanjës

spot_img

Anglia po fiton 3-0 në transfertë ndaj Spanjës, në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Dy gola të Sterling dhe një i Rashford po i japin avantazhin komod “3 Luanëve”.

Nëse fiton, Anglia shkon në vendin e dytë të grupit, duke lënë Kroacinë të fundit.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat