fbpx

Mbytet në plazhin e Tales një pushues

mbytje-780x405.jpg

Një qytetar që nuk është identifikuar ende dyshohet të jetë mbytur në plazhin e Tales në Lezhë.

NJOFTIM

Rreth orës 19:30, kemi marrë njoftim për një shtetas ende të paidentifikuar, i cili dyshohet të jetë mbytur në plazhin e Tales, Lezhë.Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor në vendngjarje po punojnë për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, si dhe për identifikimin e shtetasit të mbytur.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303