fbpx

Mc Kresha publikon këngën e re

Mc Kresha është reperi më i dashur për publikun.

Ai publikoi këngën më të re të titulluar “Engime”, në bashkëpunim me Art Abazin. Teksin e këngës e shkruan Fifi, Art Abazi, Mc Kresha dhe Gent Myftaraj.