fbpx

Me armë në dorë duke marrë shënjestër, Policia publikon foton e njërit prej të rinjve që dyshohet se vrau 18-vjeçaren

ata-1.jpg

Një prej autorëve të dyshuar për rastin e vdekjes së 18-vjeçares në Ferizaj është arrestuar nga Policia e Kosovës ndërsa tjetri është shpallur në kërkim. Policia ka publikuar sot foton e personit që ndodhet në arrati, D.K.

Policia kërkon bashkëpunim nga qytetarët, për identifikimin dhe vendodhjen e të riut që tashmë është shpallur në kërkim policor dhe dyshohet për ‘’Vrasje të rëndë’’.

Në fotot e publikuara dhe në rrjetet e tij sociale, i riu shihet me armë dhe duke marrë në shënjestër

.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303