fbpx

Me barkun e rrumbullakosur dhe me bikini, Olta Gixhari poston fotot

Teksa ende e mban të fshehtë muajin e shatzanisë dhe partnerin, Olta Gixhari, aktorja shqiptare nuk ngurron të na tregojë fotot në pritje të ëmbël.

Olta ka marrë vëmendjen e rrjetit me një foto ku shfaqet me rroba banjo dhe tregon barkun e rrumbullakosur që i është rritur shumë.

Ajo ka pozuar përpara pasqyrës dhe mund te themi se shatzania i shkon shumë dhe nuk ja ka hequr shkëlqimin:

Për më tepër shihni fotot: