fbpx

Me benzinë në duar/ Ky është momenti kur Policët ju ‘qepen këmba-këmbës’ të miturve

moment.png

Një protestë u zhvillua sot në Shkodër për vrasjen e Klodian Rashës. Pjesëmarrësit e filluan lëvizjen nga sheshi Luigj Gurakuqi drejt pedonales së qytetit, para Prefekturës.

Shërbimet e Policisë, gjatë monitorimit të tubimit konstatuan dy të mitur 13 e 15 vjeç, të cilët kishin me vete një shishe benzinë që dyshohet se do ta përdornin për djegie gjatë tubimit.

Të dy të mitur janë shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Shkodër, ku është thirrur psikologu i DVP Shkodër dhe prindërit e tyre për veprime të mëtejshme.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303