fbpx

“Më dërgoi një foto nudo dhe…”/ Këngëtari i njohur rrëfen propozimin më të ‘çmendur’

785-0-5c801553af0b0.jpg

I ftuar këtë të shtunë në ‘Pop Culture’  ka qenë këngëtari i njohur Mateus Frroku.

Mateusi ka qenë pjesëmarrës në “Dance With Me” dhe nisur nga kjo eksperiencë, ai nuk e ka patur problem t’i mësojë disa lëvizje kërcimi gazetares gjatë intervistës.

Shpeshherë ndodh që në rrjetet sociale të ketë propozime nga më të ndryshmet dhe diçka e çuditshme i ka ndodhur edhe Mateusit. Ai është pyetur nga gazetarja për propozimin më të çuditshëm që ka marrë dhe këngëtari ka rrëfyer: “Foto, pa tekst vetëm foto”- duke nënkuptuar se në mesazhet e tij ka ardhur një foto nudo.

Pas kësaj përgjigje, Mateusi ka kërkuar të kalojë në pyetjen tjetër, duke mos dashur të flasë më tepër për këtë temë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303