16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

“Më duhen më të mëdha…”

spot_img

Rita Ora është një prej këngëtareve më të dashura brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Vitin 2019 ajo e ka nisur me dëshira pak sa të cuditshme, por edhe dukse sfiduar temperaturat e ulëta.

Ajo ka postuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet e veshur me të brendshme ngjyrë të verdhë.

Krahas kësaj fotoje këngëtarja shqiptare ka shkruar:

“Më duhen më të mëdha”

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat