fbpx

Me dy biznese, Alesia Bami tregon mashkullin që e financon

Ish-velina e emisionit investigativ ‘Stop’, Alesia Bami, ka folur sot  në “Wake Up” në lidhje me nismat që ka ndërmarrë së fundi duke hapur dy biznese në kryeqytet.

Ajo u shpreh se e ndihmon në financim dhe menaxhim babai, pasi u pyet nëse ekziston apo jo një mashkull që i mundëson jetën luksoze.

Është një mashkull pas kësaj sepse normalisht nuk mund t’i menaxhoja e vetme, njërin ndoshta, por të dy jo. Është babai im”-tha Alesia Bami, në lidhje me butikun dhe restorantin e saj.