Me foto pa të brendshme, ironizon Ronela Hajati

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare. Krahas karrierës muzikore, ajo komentohet edhe për paraqitjet e saj. E, së fundmi artistja ka publikuar një fotografi ku shfaqet tejet ekstravagante dhe pa të brendshme, ndërsa ka ironizuar me ata që kritikojnë “zhveshjet”. “Turp! Do shkosh ne ferr , ngelet tu zhvesh ,marre spo ju vjen !”, ka shkruar Ronela.