fbpx

Me gjoksin e ‘zbuluar’ dhe të pasmet përpjetë, ja si e nis mëngjesin Roza Lati (FOTO)

640-0-5b20fba248da0.jpg

Moderatorja shqiptare, Roza Lati merr shpesh vëmendjen e medieve rozë përsa i përket jetës së saj profesionale por edhe asaj private. Ajo gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston dhe ndan shumë momente nga përditshmëria e saj.

Mëngjesin  e sotëm Roza  ka publikuar një foto të një kukulle gjysëm të zhveshur, me gjoksin e zbuluar dhe të pasmet e ngritura. E krahas kësaj fotoje moderatorja shkruan: Mirëmëngjesi ti mace fatkeqe.

Ende se dimë se cili është kuptimi i postimit të Rozës dhe nga çfarë është ndikuar 30-vjeçarja.

/real-news.tv/

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303