fbpx

“Më kanë kërkuar s*ks”. Ish-konkurrenti i Për’Puthen flet pa dorashka për jetën e tij: Hera e parë ka qenë e vështirë…

800-0-60508b390d2c4.png

Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’, Graciano Merkaj ka folur sërish për jetën e tij, pas zhurmës që krijoi kur pranoi se është biseksual.

Ai ka komentuar sërish punën si zhigolo duke dhënë edhe disa detaje.

“Në fillim e nisa për para dhe pastaj vdes pak të eksploroj. Kanë qenë mbi 65 vjeçe. Nuk krahasohem me plakat e Shqipërisë, janë yje dhe më të mbajtura. Vetëm hera e parë ka qenë e vështirë pastaj është profesion më vete.”, tha Graciano.

Duke folur për paragjykimet, Graciano tha se nuk është penduar aspak pasi është diçka që e ka bërë me dëshirë dhe për më tepër ka patur mbështetjen e familjes. I pyetur nga moderatori nëse ka patur ngacmime nga politikanë shqiptarë, Graciano tha:

Advertisement

“Politikanë të mirëfilltë jo, por njerëz me pozitë. Ndërmjet shoqërisë time, edhe ndërmjet telefonit. Më kanë kërkuar marrëdhënie seksuale për më tepër.“, u shpreh ai.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303