fbpx

Me katër akuza të rënda, në pranga i shpalluri në kërkim ndërkombëtar

Një 37-vjeçari është vënë në pranga nga Policia e Elbasani pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar.

Elton (Kastriot) Kila , 37 vjeç, banues në lagjen “Qemal Stafa” Elbasan, u arrestua me qëllim ekstradimi për në Itali, pasi Prokuroria e Pescarës ka lëshuar urdhrin e ndalimit ndërkombëtar për akuzat “Organizata kriminale”, “Trafikim i narkotikëve”, “Mashtrim” dhe “Kallëzim i rremë”.

Lër një koment