fbpx

Me kë e ka Genc Prelvukaj? “Na afrohen fshehtas te dera, na incizojne punen, vjedhin idete”

Së fundmi dhe këngëtari Genc Prelvukaj ka akuzuar kolegë të tij përmes një postimi në rrjetet sociale.

Këngëtari shkruan se në studion shkojnë njerëz, të cilët e inçizojnë fshehurazi dhe i vjedhin punën.

“Ne studio tek ne, shpesh vijne disa njerez, na afrohen fshehtas te dera, na incizojne punen, dmth i vjedhin idete, motivohen, marrin shembull, pastaj kthehen e i realizojne ne studiot e tyre ato qe i degjojne. Gjithsesi nxitojne per ti nxjerre para nesh. Mua sme vjen keq, sepse me kete pune tregojne sa te medhenj e te pashterrshem jemi ne, e sa te harxhuar jane ata. E vetmja gje qe me vjen keq eshte qe i realizojne tmerresisht dobet”, ka shkruar ai.

foto galeri

Nuk e dimë me kë e ka konkretisht  Genci por duket i qartë dhe i sigurt në atë ç’ka shpreh në rrjetet sociale.

 

REAL NEWS