fbpx

Me këto ide do të kaloni një Shën Valentin perfekt

ThingstodoinAshevilleonValentinesDay-MainHearts.jpg

Dita e Shën Valentinit mund të jetë stresuese për të gjitha palët e përfshira. Pavarësisht se sa kohë jeni bashkë, nga dashuria e re në një flakë që digjet mirë, organizimi perfekte për 14 shkurt nuk është e lehtë. Udhëzuesi për dhuratat e Shën Valentinit më poshtë do t’ju ndihmojë të planifikoni një takim dhe të zgjidhni një dhuratë bazuar në fazën e marrëdhënies tuaj.

Ju të dy sapo jeni takuar së fundmi ose thjesht vendosët ta çoni miqësinë tuaj në nivelin tjetër. Nëse jeni në kapitullin e parë të historisë suaj të dashurisë, në vend që të bëheni romantikë, bëjeni këtë Shën Valentin të jetë argëtues.

Idetë e Shën Valentinit për takimin:

-Merrni pjesë në një klasë gatimi. Parandaloni përgjumjen e bisedës duke u përpjekur të gatuani së bashku. Shmangni darkat serioze dhe shkoni direkt në gjërat e ëmbla.

-Gjeni një klub nate me ritëm dh e vallëzoni gjithë natën.

-Shikoni yjet. Merrni një batanije, disa rostiçeri dhe një shishe verë për një takim romantik.

-Tregoni njëri-tjetrit vendin tuaj të preferuar në qytet. Vizitoni atë së bashku dhe shpjegoni pse është kaq e veçantë për ju.

Idetë e Dhuratës së Ditës së Shën Valentinit:

-Një tufë lulesh e thjeshtë

-Biletat për të parë grupin e tyre të preferuar

-Një kuti me çokollata

-Një shishe shampanjë

Të dy jeni zyrtarisht në një lidhje dhe kjo mund të mos jetë Dita e parë e Shën Valentinit tuaj së bashku! Ndihuni të lire dhe krijoni pak romanticitet.

Idetë e takimit:

-Një darkë klasike në restorantin tuaj të preferuar, thjesht mos harroni të bëni rezervime paraprakisht!

-Provoni mësime vallëzimi salsa,do jeni më afër se kurrë me njëri-tjetrin.

-Luani me lojën e vërtetë ose guxim. Ndërsa të dy e njihni mirë njëri-tjetrin, mund ta shfrytëzoni këtë mundësi për tu njohur edhe më mirë me njëri-tjetrin!

-Bëni një piknik dhe shijoni qiellin e natës.

Shkoni në opera. Askush nuk shkon më në opera, le ta kthejmë përsëri! Mund të jetë kaq romantike dhe lëvizëse.

-Vizitoni vendlindjen tuaj. Tregojuni atyre rreth fëmijërisë.

Idetë e Dhuratës së Ditës së Shën Valentinit:

-Një buqetë me trëndafila

-Kufje të këndshme

-Një mantel mëndafshi

-Një dhuratë e vendosur nga linja e saj e preferuar e kozmetikës

-Një gjerdan emri me porosi

Ju të dy ndiheni vërtet të kënaqur me njëri-tjetrin, që do të thotë se mund të jeni romantik dhe keni një të qeshur të mirë.

Idetë e Dhuratës së Ditës së Shën Valentinit:

-Një orë e bukur

Një pako spa me qirinj, locione dhe sapunë

-Ingranazh për hobi të tyre të preferuar

-Një bimë me fat bambu

-Një duzinë me torta të ndryshme

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303