fbpx

Me misër të pjekur dhe fanellën e Juventusit, Rama ndan momentet pikante nga takimi me Vuçiç e Zaev

E4484EE2-AE71-4C53-9117-7DED71BE16FD.jpeg

Kryeministri Edi Rama ka ndarë foto nga takimi me liderët e Ballkanit Perëndimor në Shkup.

Ai ka shkëputur disa nga momentet pikante të takimit me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev dhe presidentin e Serbisë Aleksandër Vuçiç.

Kreu i qeverisë shqiptare shfaqet duke mbajtur në duar një fanellë të skuadrës së tij të zemrës “Juventus”, ndërkohë që të pranishmit kanë shpërthyer në të qeshura.

Ndërkohë në një tjetër foto, kreu i qeverisë mban në duar një misër të pjekur teksa shkrep një selfie me një qytetar në rrugët e Shkupit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303