fbpx

“Më ndihmo… babi është i dhunshëm me mua”! Zbardhet biseda mes vajzave, si e denoncuan 46-vjeçarin për përdhunim

Disa detaje të reja kanë dalë serish nga ngjarja e rëndë në Pogradec, ku një e mitur abuzohej  seksualisht nga një 46-vjeçar. Është zbardhur biseda mes të abuzuarës dhe vajzës së përdhunuesit, që më pas është bërë edhe denoncimi në polici.

Burime nga grupi hetimor bëjnë me dije, se ka rreth 1 vit që 46 vjeçari e ngacmonte vajzën, por gjithçka ka ndodhur ditën e Bajramit, kur B.B ka kryer marrëdhënie me të miturën.

Ka qenë vajza e 46 vjeçarit ajo që ka zbuluar marrëdhënien e shoqes së saj me babain e cila ja ka bërë të ditur shoqes së saj në mënyrë që kjo e fundit të hiqte dorë prej tij.

Biseda:

-(Vajza e 46 vjecarit) Hiq dorë nga marrëdhënia me babain tim.

-(E abuzuara)Unë nuk mundëm, më ndihmo dhe nuk do ta denoncoj në polici

-(Vajza e 46 vjecarit) Unë nuk i them dot gjë babait, ai është shumë i dhunshëm me mua dhe nënën, thuaja ti.

-(e abuzuara) Nuk mundem