fbpx

Më në fund! Ledri Vula kërcim romantik me të dashurën (VIDEO)

785-0-5d99d0ffc4ae3.jpg

Këngëtari i njohur shqiptar Ledri Vula prej dy vitesh përflitet se po përjeton një romancë me vajzën bukuroshe, Sara Hoxha. Deri tani çdo gjë ka qenë një aludim i medieve pasi çifti nuk ka postuar foto në rrjete sociale apo të shfaqet në publik.

Por në rrjete sociale po qarkullon video e çiftit ku duken shumë të lumtur dhe të dashuruar, pra çdo gjë është zyrtare.

View this post on Instagram

A post shared by Showbiz shqiptar/🇦🇱🇽🇰 (@vipscreen) on

Çifti, ishin të pranishëm në dasmën e vëllait të Gjikos, Arbër Gjikollit ku ishin të pranishëm shumë emra të tjerë të njohur të showbiz-it shqiptar.

/real-news.tv/

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303