fbpx

Me shampanjë dhe në një vend misterioz, ja si e priti Era Istrefi ditëlindjen

785-0-5d7fea8339860.jpg

Këngëtarja e njohur shqiptare Era Istrefi feston  26 vjetorin, pasi ajo ka lindur më 4 korrik 1994.

Ka qenë vetë autorja e hitit “Bonbon” që ka shpërndarë disa video në Instastory, ku tregon se ka pritur ditëlindjen e saj në shoqërinë e njerëzve të afërt, duke hapur një shampanjë, teksa në sfond dëgjohet muzika.

Happy birthday to me”- ka shkruar ajo.

 

Me lirimin e lëvizjes dhe hapjen e kufijve, këngëtarja ka gjetur mundësinë të udhëtojë jashtë Shqipërisë drejt një destinacioni të cilin nuk e ka zbuluar.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303