21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Me temperaturë 39 dhe dhembje trupi, Armina Mevlani infektohet me COVID, ja gjendja shëndetësore e saj

spot_img

Blogerja e njohur Armina Mevlani është infektuar me COVID. Lajmin e ka bërë vetë Armina me dije teksa rrëfen dhe disa nga simptomat.

“Unë nuk e kisha kaluar ndonjëherë Covid-in në gjithë këtë pandemi, pavarësisht se jam takuar me njerëz pozitivë, me familjarë, kam udhëtuar shumë, por çuditërisht e mora tani. Simptomat e mia kanë qenë, ditën e parë kisha shumë temperaturë 39, gjatë natës 38 e gjatë ditës 37. Dhimbjet e trupit më bezdisin më shumë. Me energjinë nuk jam keq. Kjo është situata dita e 6, po pi shumë vitamina, aspirinë.”,- tha ajo.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat