fbpx

“Më tërhoqi dhe më tha se do të të p*rdhunoj”, italiania mes lotësh rrëfen ngjarjen me shqiptarin

Një shqiptar ka tentuar të përdhunojë nënën e ish të dashurës italiane. Pasi 40 vjecari ishte dnarë nga e dashura, e përndiqte e më pas sulmoi nënën e saj.

Pas akuzës nga 57 vjeçarja, shqiptari është dënuar me 5 muaj burg nga gjykata në Itali.

“Më kapi nga krahu i djathtë dhe më tërhoqi zvarrë në cep të pallatit dhe më mbështeti në mur. ‘Tani do të të përdhunoj’, ishin këto fjalët që i përsëriteshin vazhdimisht. Ai më bëri presion’, është shprehur në gjykatë gruaja mes lotësh.