28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Mediat: Panucci ikën nga Kombëtarja, e do Roma

spot_img

Mediat italiane kanë publikuar së fundmi një informacion përsa i përket trajnerit të kombëtares shqiptare të Futbollit, Kristian Panuçi.

Sipas asaj që raporton “Il Messaggero”,  trajneri italian i kuqzinjve pritet të rikthehet tek skuadra e Romës si zëvendësuesi i Di Françeskos, ky i fundit i rrezikuar si pasojë e rezultateve të dobëta të ekipit kryeqytetas gjatë këtyre javëve të fundit të Seria A.

Media italiane shkruan se trajnerin i Shqipërisë është i gatshëm të largohet.

Mes tjerash “Il Messaggero” raporton se Panuçi po qëndron  në prapaskenë dhe në ditët e ardhshme  mund të këtë një takim me drejtuesit e romanëve. (real-news.tv)

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat