Mediat zvicerane flasin për tjetër të bujshëm të Sadikut

Edhe pse po vuan një dëmtim të rëndë në gju dhe pritet të rikthehet në janar në fushën e gjelbër, Sadiku është bërë që tani pjesë e merkatos së dimrit.

Kanë qenë mediat zvicerane ato që kanë shkruar sot se pritet një rikthim i Sadikut te Lugano që në janar. Sulmuesi 27-vjeçar i kuqezinjve tanë është aktivizuar edhe më parë me Luganon,  2012- 2014 dhe sërish në vitin 2017.

Lër një koment