33.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Meghan dhe Harry po thyejnë protokollin mbretëror dhe kjo nuk duket aspak mirë

spot_img

Sot në përditësimet mbi foshnjen mbretërore, Meghan Markle dhe Princi Harry janë duke bërë gjëra ndryshe dhe me sa duket ato po konsiderojne mundësine për të dërguar fëmijën e tyre të ardhshëm në një shkollë amerikane në Angli.

E cila, për të qenë e qartë, është një shkelje e madhe në protokollin mbretëror!

Për E ! news , Meghan dhe Harry po konsiderojnë një shkollë private bashkëkohore të quajtur ACS Egham International në Surrey.

ACS qëndron për Shkollën e Komunitetit Amerikan dhe një burim thotë se Meghan dhe Harry “mendohet se duan një arsimim më të larmishëm për fëmijën e tyre” dhe se “Meghan është gjithashtu e prirur që fëmija të jetë plotësisht i vetëdijshëm për trashëgiminë e tij amerikane.

“Duket se ky vend është super afër shtëpisë së re  të Meghan dhe Harry në pasuri Frogmore, kështu që nuk mund të jetë më i përshtatshëm! Por kjo gjithashtu do të thotë se foshnja mbretërore nuk do të shkojë në shkollë me kushërinjtë e tij në Londër.

Për ketë nuk e dimë se si do reagoje mbretëresha e madhe Elisabeth

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat