16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Meghan-Kate, bashkë apo të ndara për Krishtlindje?

spot_img

Viti e kaluar Princi William, Kate Middelton, Princi Harry dhe Meghan Markle kaluan festat e fundvitit në të njëjtin vend.

Ata zgjodhën Gjeorgjinë si destinacionin e festave dhe në këtë mënyrë mirëpritën edhe Meghan, e cila ishte nuse e re.

Por për këtë vit burime për ‘Daily Mail’ kanë dhënë informacione zyrtare dhe shprehen se anëtarët e familjes mbretërore nuk do të festojnë bashkë.

William dhe Kate do të shkojnë sërish në Gjeorgji, ndërsa Harry dhe Meghan në Sandringham.

Festimi i Krishtlindjeve të ndarë është një arsye e fortë për të besuar se marrëdhëniet mes tyre janë prishur.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat