fbpx

Meghan dhe Kate festojnë Krishtlindjet bashkë

Screenshot_6-23.jpg

Princi Harry dhe Meghan festuan Krishtlindjen e tyre të parë si një çift i martuar. Ata kaluan festat së bashku me Princi William dhe Kate Middleton.

Çiftet u fotografuan së bashku në ecjen vjetore të familjes mbretërore në kishë për shërbimin tradicional të Ditës së Krishtlindjeve të martën.

Por pavarësisht thashethemeve për armiqësi mes kunatave, Kate dhe Meghan duken shumë të lumtura pranë njëra-tjetrën.

Ato u fotografuan duke shkëmbyer buzëqeshje ndërsa ecnin drejt kishës përkrah bashkëshortëve dhe mbretëreshës.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *