fbpx

Meghan e lumtur por Kate mban inat/Keqkuptimet midis tyre shkaktojnë probleme në familjen mbretërore

5c2cf18f0ad9922d4af8c061_KateMiddleton-MeghanMarkle.jpg

Marrëdhënia midis Meghan Markle dhe Kate Middleton nuk është e mirë dhe kjo ka kohë që është raportuar nga tabloidet britanike.

Media shpesh herë ka shkruaar për diskutime midis tyre dhe bashkime vetëm në rastet e daljeve publike, por gjithnjë janë cilësuar si thashetheme pasi asnjë nga familja mbretërore nuk ka konfirmuar.

Së fundmi “ As Weekly” ka shkruar se nga burime të sigurta që kanë lidhje me familjen mbretërore Meghan dhe Kate nuk kanë komunikuar për asnjë moment që nga largimi i çiftit sussex nga Anglia. Nëse më parë ka patur ndonjë krisje të vogël midis dy kunatave tani është thelluar akoma më shumë.

Ndërkohë që Meghan po shijon në maksimum jetën e re.

“Meghan ndihet e lirë! S’ka qenë kurrë më e lumtur. Është e kënaqur që ndodhet jashtë Londrës. Madje është habitur se sa shpejt ndryshuan gjërat.”- ka treguar burimi.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303