fbpx

Meghan me sytë nga Presidenca Amerikane?!

meghan-markle-closed-door-1537957853.jpg

Pas intervistës së famshme të Meghan Markle dhe Princ Harryt, po përflitet se Meghan do të nisë karrierën e saj politike në SHBA.

Çifti nuk ngurruan asnjëherë që t’i fshihnin orientimet e tyre politike . Në zgjedhjet presidenciale të vitit të kaluar në SHBA, çifti ishin zëra kritikë të ish-presidentit Donald Trump.

Kjo është dhe arsyeja pse Meghan po afrohet me demokratët e vjetër, pasi siç thuhet ajo si si qëllim që të arrijë ambiciet e veta për t’u bërë e para president femër në Amerikë.

Omid Scobie, biografi dhe shoku i saj gjithashtu pretendoi më parë se ish-aktorja “i ka sytë drejt presidencës amerikane”.

“Meghan është mishërimi i ëndrrës amerikane. Një ditë mund të shohim që Meghan të bëhet president”- tha ai.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303