Meghan thyen sërish protokollin mbretëror

Screenshot_21-5.jpg

Siç mund ta keni vënë re, Meghan Markle gjithnjë zgjedh një ngjyrë nude për buzët tek daljet e saj publike, tanimë si një anëtare e familjes mbretërore.

Ndryshe zgjodhi të ishte dje. Meghan ishte e shoqëruar nga princ Harry gjatë një cirku ku padyshim ra në sy veshja dhe look-u i saj.

Ajo rrezatonte me një fustan blu të errët, i gjithi në temina. Por edhe buzët nuk kaluan pa u vënë re, pasi kishte zgjedhur ngjyrën e kuqe.

image

Kjo u pa si diçka shumë e çuditshme, pasi Mehgan edhe më herët është shprehur se nuk i pëlqejnë buzët e kuqe, shtoji kësaj edhe faktin që është diçka e ndaluar nga protokolli mbretëror.

Sigurisht para se të bëhej Dukeshë, Meghan e ka përdorur të kuqen dhe më poshtë keni një provë të kësaj.

Diçka është e sigurtë: Për një arsye apo tjetër emri i saj do të lakohet vazhdimisht në media!

image

scroll to top