fbpx

Melisa e ‘Përputhen’ bën paralajmërimin e fortë dhe jep mesazhin: Ditë pas dite duke u…

melisa-lleshi656656445436999.jpg

Teksa mbylli llogarinë e saj në Instagram pak ditë më parë, Melisa Lleshi është rikthyer sërish.

Madje ajo ka bërë një postimin në “Instastory”, ku shkruan: “Ditë pas dite duke u bërë më e fortë”.

Gjithashtu Melisa fton gjithë fansat që të bëhen ndjekës të kanalit të saj në “Youtube”, pasi gjëra të mira po i presin.

Melisa e ‘Përputhen’ bën lëvizjen e papritur dhe ka

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303