fbpx

“Mendova se isha helmuar nga ushqimi”, aktori i njohur rezulton pozitiv me Covid

mkgw63EqSEB2hgRgUHoq.jpg

NEW YORK, NY - OCTOBER 24: Shemar Moore attends the New York Television Festival primetime world premiere of S.W.A.T. at SVA Theatre on October 24, 2017 in New York City. (Photo by Dia Dipasupil/Getty Images)

Aktori i njohur, Shemar Moore ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Ylli i “Criminal Minds” konfirmoi lajmin përmes një postimi në Instagram, ku shkruante se kishte menduar se ishte helmuar nga ushqimi.

50-vjeçari ka theksuar se ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore, pa ndonjë simptomë të rënduar.

“Mendova se isha helmuar nga ushqimi … kisha të dridhura dhe dhimbje sot gjatë gjithë ditës … ende mund të nuhas, shijoj, nuk kollitem, nuk ka hundë… Tani ndihem mire. Më duhet të pranoj rezultatin e testit… Ndihem mirë tani … por duhet të jem i përgjegjshëm!!!!”, shkruan aktori.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303