fbpx

Meri Shehu sapo paralajmëroi këtë shenjë horoskopi: Kini kujdes…

medri.jpg

Astrologe Meri ka paralajmëruar një prej shenjave të horoskopit që të bëjnë kujdes sepse do ju rikthehet ish-at.

Dashi: Sot do keni një mundësi sqarimi te një marrëdhënie në çift por që preket dhe luftohet nga një marrëdhënia juaj e se kaluarës që po ju bënë bllokim të së ardhmes.

Demi: Një relacion erotik ne një marrëdhënie pune kthehet ne bumerang ne jetën tuaj dhe ju çorienton ne te gjitha aspektet ekonomike, familjare dhe pune

Binjaket: Do mbyllni një cikël me një njohje qe e kishit trajtuar erotike, por edhe shoqerore. Sot do t’i vini vulën ne ishte dashuri apo thjesht një shoqëri.

Gaforrja: Do jete dite e rëndësishme ne lidhje me kurorën tuaj apo martesën pasi një person i se kaluarës do ju veje ne dyshime atë qe keni sot dhe ne doni ta keni me.

Luani: Mund te jeni konfuz ne vendimet tuaja dhe nje here do flisni ndryshe e nje here do flisni ndryshe sidomos nëse jeni midis dy zjarreve ne aspektin erotik.

Virgjeresha: Sot do keni një takim i cili do ju tregoj saktësisht se çfarë keni dhënë e keni marre ne një marrëdhënie e cila perves se ndjenjave kishte te implikuar edhe interesa ekonomike.

Peshorja: Dite e rëndësishëm për jetën tuaj personale. Do rikthehet dikush nga e kaluara ne jetën tuaj dhe do ju çorientoj ekuilibrat e vendosur deri tani, sidomos ne çift.

Akrepi: Do përpiqeni te vendosni pushtetin dhe te zotëroni punën tuaj dhe kjo do lere ne hije dyshimet dhe periudhën e vështirë ku gjithçka për ju shkonte keq.

Shigjetari: Pa dyshim ju do jeni përfaqësuesit kryesor te një rikthimi te dikujt nga e kaluara ne jeten tuaj erotike për te përmbushur ciklin e lënë përgjysëm. Do ishte mire te mos gabonit përsëri.

Bricjapi: Rikthehen disa sqarime për te bere me dike te afërt te familjes suaj për disa çështje te jetës suaj personale dhe komplikimit qe mund te ketë pasur ne jetën tuaj duke e penguar.

Ujori: Sot do kujtoni cfarrre ju bene te lumtur ne planet tuaja apo cfarre ju duhet te shtoni ne menune qe do i servirni njerezve qe ju interesojne duke mos kursyer ne ndjenja je kthim nga e kaluara do behet i rendesishem ne jeten tuaj erotike.

Peshqit: Cdo beteje e juaja me fatin do ishte e kote ne momentin qe fatin ju e keni patur aty, por nuk e keni vleresuar sa duhet sidomos ne shoqeri e dashuri.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303