28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Meritoni dhe Ilnisa kryejnë veprimin e papritur, braktisin spektaklin final

spot_img

Dalja e Meritonit që në fillim të spektaklit të kësaj nate finale në BBV3 duket se nuk është pritur mirë nga Ilnisa bile edhe nga Meritoni.

Ata janë larguar nga studio e Big Brother duke mos u ulur tek të eleminuarit e tjerë të sezonit deri në fund të mbrëmjes finale.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat