17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Merr babanë e shurdhët në koncert, videoja bën xhiron e botës

spot_img

Një 19-vjeçare ka emocionuar të gjithë botën me gjestin e saj, ku ka marrë të atin e shurdhët dhe e ka dërguar në një koncert rroku. Në video shihet mjaft qartë se si vajza përdor gjuhën e shenjave për t`i treguar të atit kuptimin e tekstit.

19-vjeçarja e quajtur Karri, ka rrëfyer se ka qenë i ati i saj, ai që i ka prezantuar grupin ‘Three Days Grace’, dhe që e ka bërë vajzën të dojë muzikën ‘rock’.

 “Ai më mësoi mua të dëgjoj këngë të bandës. Kur pashë se grupi do vinte në Edmonton, babai im ishte personi i parë që i kërkova të vinte me mua”, tha 19-vjeçarja.

Videoja është bërë virale në rrjete sociale, ku deri më tani ka marrë mbi 18 milionë shikime.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat