fbpx

Merr flakë lokali në mes të qytetit, ç’ndodhi? Dyshimet e para

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs-6y2z7s2oapfcn5kveth2u15e6vtzsm9nte2kpdheezs.jpg

Një lokal ka marrë flakë sot në qytetin e Fierit. Raportohet se flakët janë përhapur në ambientet e brendshme të lokalit.

Bëhet e ditur se zjarri ka nisur për një shkëndijë elektrike. Zjarrfikësja ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të shuar flakët.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303