fbpx

Merr flakë magazina në Vlorë, detajet e para

zj.jpg

Një magazinë e vjetër, e braktisur, në lagjen Pavarësia në Vlorë është përfshirë nga flakët.

Nuk dihen shkaqet e rënies së zjarri, ndërsa zjarrfikësja po punon për shuarjen e flakëve.

Ngjarja ka ndodhur pak më parë, dhe ende nuk dihen detaje të tjera nga ngjarja.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303