fbpx

Merr flakë makina në ecje, shpëtojnë për mrekulli 4 persona

1544611014_makinedjegurnefier.jpg

Një makinë është shkrumbuar nga flakët pas zjarrit që ka përfshirë këtë makinë.

Makina mësohet se është e tipit Ford Fiesta, dhe kanë shpëtuar fatmirësisht 4 persona, të cilët kanë zbritur menjëherë nga makina.

4 personat që ndodheshin në makinë kanë shpëtuar, ndërkohë zjarrfikësit kanë bërë të mundur fikjen e flakëve.

Makina e djegur ka qenë duke ecur në aksin rrugor Fier-Patos. Po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *